Wynajem wag niemowlęcych, laktatorów, lamp bioptron oraz BiliBed

Oferujemy sprzęt przydatny podczas okresu laktacji, połogu i w pierwszych tygodniach życia dziecka
W naszej Poradni funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu przydatnego podczas okresu laktacji, połogu i w pierwszych tygodniach życia dziecka. Poniżej prezentujemy laktatory do wypożyczenia:

Lactina
Lactina to odciągacz elektryczny uznany za jeden z najlepszych na całym świecie. Idealny do użytku szpitalnego i systemu wypożyczalni. Cicha i bezwibracyjna praca to jego ogromne zalety. Zaprojektowany tak, że mleko nie może dostać się do środka. Wyposażany w specjalne zestawy osobiste Lactaset, które same w sobie mogą stanowić odciągacze ręczne. Pełna regulacja siły ssania oraz rytm naśladujący naturalny rytm ssania dziecka jako standard odciągaczy elektrycznych i bateryjno-sieciowych.

Symphony

Najnowszy , najlepszy profesjonalny odciągacz elektryczny w systemie  wypożyczalni. Odciągacz Symphony firmy Medela zapewnia komfortowe odciąganie pokarmu, a łatwość ustawiania podciśnienia sprawia, że jest idealny nawet przy bardzo wrażliwych piersiach. Jest praktyczny – bardzo łatwy w użytkowaniu, efektywny – odciąga więcej pokarmu w krótszym czasie, bezpieczny – to produkt oparty na wieloletnich badaniach i testach, elastyczny – umożliwia indywidualne dostosowanie podciśnienia.

Modelu Symphony można używać zarówno do odciągania z jednej jak i z obu piersi jednocześnie. Szeroki zakres regulacji sprawia, że może zostać dostosowany do indywidualnych potrzeb mamy.

Lampa BiliBed to nowoczesny sposób leczenia żółtaczki u noworodków. Urządzenie posiada wbudowaną żarówkę, która swoimi promieniami zmniejsza poziomKombinezon do fototerapii BiliCombi do lampy Bilibed bilirubiny. Dzięki zastosowaniu kombinezonu dziecko nie musi posiadać okularków ochronnych. Lampa jest bardzo prosta w obsłudze, lekka i bardzo mobilna. Lampa do fototerapii to szybka i precyzyjna metoda leczenia żółtaczki noworodkowej. W przychodni do lampy wypożyczamy również specjalnie przeznaczone do tych celów ubranko.

 

 

 

Lampa Bioptron poprawia zdolności regeneracyjne organizmu oraz ułatwia gojenie się ran. Jest świetnym rozwiązaniem w przyspieszeniu gojenia się rany po cięciu cesarskim jak i wszelkich innych ran.

Zapraszamy do kontaktu – na pewno znajdziemy sprzęt, który będzie Ci odpowiadał!

 • wypożyczenie laktatora firmy MEDELA LAKTINA i SYMPHONY
 • wypożyczenie profesjonalnych wag niemowlęcych (do kontroli  masy ciała u dziecka)
 • wypożyczanie laserów BIOPTROM (przyśpiesza gojenie ran)
 • wypożyczanie lamp do fototerapii dla dzieci (przy nasilonej żółtaczce noworodkowej)
 • wypożyczanie lamp SOLUX do leczenia otwartych ropiejących ran
 • skorzystasz z najbardziej profesjonalnego laktatora na rynku MEDELI LACTINA
 • zaoszczędzisz na kosztach zakupu (ze sprzętu korzystasz przez kilka miesięcy – łatwiej i taniej jest go pożyczyć)
 • korzystając z profesjonalnego i bezawaryjnego laktatora oszczędzasz czas
 • w przypadku nieudanego karmienia masz możliwość jego zwrotu
 • dowód osobisty do spisania umowy
 • zakupienie końcówki jałowej indywidualnej, którą można nabyć na miejscu
 • zalecane jest wypożyczenie minimum na 7 dni