Szkoła Rodzenia

Przygotujemy Cię do aktywnego porodu i opieki nad dzieckiem. Dzięki spotkaniom ze specjalistami oraz innymi rodzicami poczujecie się pewniej w nowej roli Rodzica.
Witamy w Szkole Rodzenia FORTMEDICA

Oferujemy usługi o najwyższym standardzie: medycznym, edukacyjnym i rozwojowym dla Rodziny. Towarzyszymy w ważnych momentach – podczas ciąży, w trakcie porodu i tuż po urodzeniu dziecka.

Przyszłym rodzicom pomagamy przygotować się do porodu w Szkole Rodzenia, a młode Mamy wspieramy podczas naturalnego karmienia w Poradni Laktacyjnej. Po porodzie pomagamy w domu na wizytach patronażowych i w przychodni.

Na naszych kursach przyszli rodzice uzyskają niezbędną wiedzę na temat porodu i opieki nad dzieckiem, a dzięki poradom konsultanta laktacyjnego każda Mama poradzi sobie z problemami towarzyszącymi naturalnemu karmieniu.

Oferowane kursy odbywają się w nowoczesnych klimatyzowanych, doskonale wyposażonych salach zapewniających komfort każdej kobiecie w ciąży, także w przypadku ciąży zagrożonej.

Zajęcia prowadzimy w Szkole Rodzenia na ulicy Gajowej 1/3 i na ulicy Łubinowej 12/3

Aktualny harmonogram zajęć dostępny tutaj.

#
URODZIMY PRZYGOTOWANI

Kurs dla par, które chcą razem przeżywać narodziny swojego dziecka.

#
KURS WYPIERANIA

Kurs efektywnego oddychania w trakcie porodu.

#

TERMINY KURSÓW

I kurs
04.04.19 – 25.04.19 (pon, czw) godz. 17 00 -19 00

II kurs
03.04.19 – 08.05.19  ( środy ) godz. 17 00 – 19 00

III kurs weekendowy
13.04.19 /14.04.19 ( sb / ndz ) 11 00 – 17 00

#
KURS PRZYPOMINAJĄCY

Kurs dla rodziców, którzy czują potrzebę ponownego zapoznania się z zasadami opieki nad dzieckiem.

Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca – to miłość macierzyńska.