Szkoła Rodzenia

Przygotujemy Cię do aktywnego porodu i opieki nad dzieckiem. Dzięki spotkaniom ze specjalistami oraz innymi rodzicami poczujecie się pewniej w nowej roli Rodzica.
Witamy w Szkole Rodzenia FORTMEDICA

Oferujemy usługi o najwyższym standardzie: medycznym, edukacyjnym i rozwojowym dla Rodziny. Towarzyszymy w ważnych momentach – podczas ciąży, w trakcie porodu i tuż po urodzeniu dziecka.

Przyszłym rodzicom pomagamy przygotować się do porodu w Szkole Rodzenia, a młode Mamy wspieramy podczas naturalnego karmienia w Poradni Laktacyjnej.

Na naszych kursach przyszli rodzice uzyskają niezbędną wiedzę na temat porodu i opieki nad dzieckiem, a dzięki poradom konsultanta laktacyjnego każda Mama poradzi sobie z problemami towarzyszącymi naturalnemu karmieniu.

Oferowane kursy odbywają się w nowoczesnych klimatyzowanych, doskonale wyposażonych salach zapewniających komfort każdej kobiecie w ciąży, także w przypadku ciąży zagrożonej.

Zajęcia prowadzimy w Szkole Rodzenia na ulicy Gajowej 1/3 i na ulicy Łubinowej 12/3

Aktualny harmonogram zajęć dostępny tutaj.

#
KURS URODZIMY PRZYGOTOWANI

Kurs dla par, które chcą razem przeżywać narodziny swojego dziecka.

#
KURS WYPIERANIA

Kurs efektywnego oddychania w trakcie porodu.

#
SPOTKANIE Z POŁOŻNĄ

W poniedziałki w ramach opieki okołoporodowej organizowane są spotkania z położną, na których omawiane są tematy związane z ciążą, połogiem jak i opieką nad noworodkiem. Częstymi gośćmi spotkań są również przedstawiciele firm Medela oraz Johnson’s Baby.

#
KURS PRZYPOMINAJĄCY

Kurs dla rodziców, którzy czują potrzebę ponownego zapoznania się z zasadami opieki nad dzieckiem.

#
TERMINY KURSÓW

Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca – to miłość macierzyńska.