Kurs Wypierania

Przygotowujemy kobietę jak współpracować z położną w trakcie wypierania dziecka.

W ramach kursu w Szkole Rodzenia oferujemy kurs wypierania! W trakcie ćwiczeń w Szkole Rodzenia powtórzymy wszystkie ważne elementy wykorzystywane w trakcie porodu.Uczymy jak przygotować ciało i jak współpracować z położną w trakcie porodu.Przygotowujemy kobietę jak współpracować z położną w trakcie wypierania dziecka.
Coraz częściej kobiety korzystają w trakcie porodu ze znieczulenia zewnątrzoponowego , ćwiczenia lepiej przygotują do wyparcia dziecka .

Są to ćwiczenia, które w praktyczny sposób pomogą Wam przygotować się do wypierania maluszka. W trakcie ćwiczeń powtórzymy wszystkie ważne ćwiczenia wykorzystywane w trakcie porodu. Nauczymy się również jak współpracować z położną w fazie wypierana dziecka. Ćwiczenia te są bezpieczne i nie przyśpieszą porodu. Uaktywnią mięśnie, których do tej pory każda kobieta nie mogła w czasie ciąży używać. Ćwiczenia te sprawią iż szybciej, w trakcie porodu wyprzesz swoje dziecko. Dla dobrostanu dziecka jest bardzo ważne aby faza wypierania się nie przedłużała. Na ćwiczenia należy zabrać wygodny strój i obuwie zmienne.

Przyjdźcie razem! Ćwiczenia można wykonywać od 38 tygodnia ciąży, nie ma przeciwwskazań do porodu naturalnego i dziecko jest ułożone główkowo. Proszę o potwierdzenie uczestnictwa. Zachęcam gorąco i zapraszam na kurs Was oboje.

Aktualny harmonogram zajęć dostępny tutaj.

Zajęcia prowadzi położna Dorota Fortunko