Rehabilitacja dzieci Wrocław

To miejsce w którym twój maluszek będzie mógł w prawidłowy sposób się rozwijać i poznawać świat

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, pragniemy stworzyć miejsce w którym Wasze maleństwo będzie mogło się rozwijać i poznawać świat.

Fizjoterapeuta

Fizjoterapeutka Paulina Misiurska – Absolwentka Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu oraz studiów podyplomowych Przygotowania Pedagogicznego na Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Od zawsze wiedziałam co będę robić w przyszłości – pracować z dziećmi.Życie skierowało mnie na ścieżkę fizjoterapii dziecięcej.Specjalizuję się w fizjoterapii niemowląt, dzieci oraz młodzieży.

Prowadzę rehabilitację dzieci w szczególności z zaburzonym napięciem mięśniowym, asymetrią ułożeniową, opóźnionym rozwojem psychoruchowym oraz mózgowym porażeniem dziecięcym. Pracuję z dziećmi, które mają problem z wadami postawy(m.in. kolana koślawe i szpotawe, odstające łopatki, stopy płaskie, skoliozy). Zajmuję się gimnastyką korekcyjną w żłobkach i przedszkolach.

W swojej pracy staram się prowadzić terapię poprzez zabawę z najmłodszymi dziećmi, natomiast u dzieci w wieku szkolnym bazuję na świadomym przyjmowaniu prawidłowych wzorców ruchowych oraz nawyków postawy ciała w życiu codziennym. Potrafię doradzić w doborze odpowiednich butów zarówno dzieciom stawiającym pierwsze kroki, jak i dzieciom starszym. Doradzam również w zakresie obuwia profilaktycznego.

W terapii wykorzystuję elementy metody NDT Bobath, PNF, trójplaszczyznowej manualnej terapii stóp, masaż tkanek głębokich, masaż klasyczny, uczestniczyłam w wielu warsztatach, które poszerzyły moja wiedzę oraz wciąż podnoszę kwalifikacje.Bardzo ważna jest dla mnie współpraca oraz komunikacja z rodzicami mojego małego pacjenta.

Na bieżąco inwestuję w swój rozwój zawodowy- biorę udział w kursach, szkoleniach oraz warsztatach dotyczących rehabilitacji pediatrycznej.

Praca z dziećmi to moja pasja!

Metody wykorzystywane przez fizjoterapeutę

Cennik usług:

konsultacja oraz instruktaż pielęgancyjny niemowląt

120zł/60min

fizjoterapia wcześniaków i niemowląt 120zł/50min
korekcja wad postawy i skolioz 120zł/50min
fizjoterapia ortopedyczna 120zl/50 min
kinesiotaping 60zł/ dodatkowo do usługi 40zł
Adres:
Rehabilitacja dzieci
Przychodnia NFZ
FORTMEDICA
Medyczne Centrum Rodzinne

– ul. Łubinowa 12/3
Wrocław 52-210

Szkoła Rodzenia

– ul. Gajowa 1/3 (boczna Dyrekcyjnej)
Wrocław 50-519

– ul. Łubinowa 12/3
Wrocław 52-210

Przychodnia

tel.: 733 083 330, 733 911 222

Szkoła Rodzenia

Email: rejestracja@fortmedica.pl

tel.: 727 400 310, 601 157 159

FB: Fortmedica Medyczne Centrum Rodzinne

Nr Konta Bankowego:
KONTO BANK MILLENIUM 67 1160 2202 0000 0004 5818 9089