Wypożyczalnia laktatorów, wag niemowlęcych, lamp bioptron oraz BiliBed Wrocław

Oferujemy sprzęt przydatny podczas okresu laktacji, połogu i w pierwszych tygodniach życia dziecka
W naszej Poradni funkcjonuje wypożyczalnia laktatorów i sprzętu przydatnego podczas okresu laktacji, połogu i w pierwszych tygodniach życia dziecka. Poniżej prezentujemy laktatory do wypożyczenia:

Laktatory Lactina
Lactina to laktator / odciągacz elektryczny uznany za jeden z najlepszych na całym świecie. Idealny do użytku szpitalnego i systemu wypożyczalni. Cicha i bezwibracyjna praca to jego ogromne zalety. Zaprojektowany tak, że mleko nie może dostać się do środka. Wyposażany w specjalne zestawy osobiste Lactaset, które same w sobie mogą stanowić odciągacze ręczne. Pełna regulacja siły ssania oraz rytm naśladujący naturalny rytm ssania dziecka jako standard odciągaczy elektrycznych i bateryjno-sieciowych.

Laktatory Symphony

Najnowszy, najlepszy profesjonalny odciągacz elektryczny w systemie wypożyczalni. Odciągacz Symphony firmy Medela zapewnia komfortowe odciąganie pokarmu, a łatwość ustawiania podciśnienia sprawia, że jest idealny nawet przy bardzo wrażliwych piersiach. Jest praktyczny – bardzo łatwy w użytkowaniu, efektywny – odciąga więcej pokarmu w krótszym czasie, bezpieczny – to produkt oparty na wieloletnich badaniach i testach, elastyczny – umożliwia indywidualne dostosowanie podciśnienia.

Modelu Symphony można używać zarówno do odciągania z jednej jak i z obu piersi jednocześnie. Szeroki zakres regulacji sprawia, że może zostać dostosowany do indywidualnych potrzeb mamy.

koszt wypożyczenia laktatora doba/10zł, końcówka sterylna 32zł -> przy wypożyczeniu na okres dłuższy niż 14 dni koszt wypożyczenia 8zł/doba

Lampa BiliBed to nowoczesny sposób leczenia żółtaczki u noworodków. Urządzenie posiada wbudowaną żarówkę, która swoimi promieniami zmniejsza poziomKombinezon do fototerapii BiliCombi do lampy Bilibed bilirubiny. Dzięki zastosowaniu kombinezonu dziecko nie musi posiadać okularków ochronnych. Lampa jest bardzo prosta w obsłudze, lekka i bardzo mobilna. Lampa do fototerapii to szybka i precyzyjna metoda leczenia żółtaczki noworodkowej. W przychodni do lampy wypożyczamy również specjalnie przeznaczone do tych celów ubranko.

Lampa Bioptron poprawia zdolności regeneracyjne organizmu oraz ułatwia gojenie się ran. Jest świetnym rozwiązaniem w przyspieszeniu gojenia się rany po cięciu cesarskim jak i wszelkich innych ran.

Zapraszamy do kontaktu – na pewno znajdziemy sprzęt, który będzie Ci odpowiadał!

Adres:
Rehabilitacja dzieci
Przychodnia NFZ
FORTMEDICA
Medyczne Centrum Rodzinne

– ul. Łubinowa 12/3
Wrocław 52-210

Szkoła Rodzenia

– ul. Gajowa 1/3 (boczna Dyrekcyjnej)
Wrocław 50-519

– ul. Łubinowa 12/3
Wrocław 52-210

Przychodnia

tel.: 733 083 330, 733 911 222

Szkoła Rodzenia

Email: rejestracja@fortmedica.pl

tel.: 727 400 310, 601 157 159

FB: Fortmedica Medyczne Centrum Rodzinne

Nr Konta Bankowego:
KONTO 67 1160 2202 0000 0004 5818 9089