Szkoła Rodzenia Wrocław

Przygotujemy Cię do aktywnego porodu i opieki nad dzieckiem. Dzięki spotkaniom ze specjalistami oraz innymi rodzicami poczujecie się pewniej w nowej roli Rodzica.
Witamy w Szkole Rodzenia FORTMEDICA WROCŁAW

Oferujemy usługi o najwyższym standardzie: medycznym, edukacyjnym i rozwojowym dla Rodziny przez nasze położne. Towarzyszymy w ważnych momentach – podczas ciąży, w trakcie porodu i tuż po urodzeniu dziecka.

Szkoła Rodzenia FORTMEDICA Wrocław jest bardzo dobrą formą przygotowania przyszłych Rodziców przez Nasze położne do porodu oraz czasu po porodzie i opieki nad Maluszkiem. W Szkole Rodzenia położne przygotowują rodziców praktycznie do porodu, a później młode Mamy wspieramy podczas naturalnego karmienia w Poradni Laktacyjnej

Na naszych kursach przyszli rodzice uzyskają niezbędną wiedzę na temat porodu i opieki nad dzieckiem, a dzięki poradom położnej – konsultanta laktacyjnego każda Mama poradzi sobie z problemami towarzyszącymi naturalnemu karmieniu.

Oferowane kursy odbywają się w nowoczesnych klimatyzowanych, doskonale wyposażonych salach zapewniających komfort każdej kobiecie w ciąży, także w przypadku ciąży zagrożonej.

W Szkole Rodzenia we Wrocławiu prowadzimy zajęcia w ciągu tygodnia w różnych terminach które możecie dopasować tak aby było Wam wygodnie w nich uczestniczyć. Dodatkowo prowadzimy weekendową Szkołę Rodzenia, która obejmuje jeden weekend, jest to przyjemna forma dla rodziców którzy nie mają możliwości uczestnictwa w zajęciach w ciągu tygodnia. 

Aby zapisać się do Szkoły Rodzenia we Wrocławiu należy wypełnić formularz dostępny w zakładce do pobrania oraz wysłać skan karty ciąży na adres rejestracja@fortmedica.pl

Zajęcia prowadzimy w Szkole Rodzenia FORTMEDICA – Wrocław,  na ulicy Gajowej 1/3 i na ulicy Łubinowej 12/3]

Weekendowa szkoła rodzenia – Wrocław,  na ulicy Gajowej 1/3 i na ulicy Łubinowej 12/3

Aktualny harmonogram zajęć dostępny tutaj.

#
KURS URODZIMY PRZYGOTOWANI

Kurs dla par, które chcą razem przeżywać narodziny swojego dziecka.

#
KURS WYPIERANIA

Kurs efektywnego oddychania w trakcie porodu.

#
SPOTKANIE Z POŁOŻNĄ

W poniedziałki w ramach opieki okołoporodowej organizowane są spotkania z położną, na których omawiane są tematy związane z ciążą, połogiem jak i opieką nad noworodkiem. Częstymi gośćmi spotkań są również przedstawiciele firm Medela oraz Johnson’s Baby.

#
KURS PRZYPOMINAJĄCY

Kurs dla rodziców, którzy czują potrzebę ponownego zapoznania się z zasadami opieki nad dzieckiem.

#
TERMINY KURSÓW

Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca – to miłość macierzyńska.

Adres:
Przychodnia NFZ
FORTMEDICA
Medyczne Centrum Rodzinne

– ul. Łubinowa 12/3
Wrocław 52-210

Szkoła Rodzenia

– ul. Gajowa 1/3 (boczna Dyrekcyjnej)
Wrocław 50-519

– ul. Łubinowa 12/3
Wrocław 52-210

Przychodnia

tel.: 733 083 330, 733 911 222

Szkoła Rodzenia

Email: rejestracja@fortmedica.pl

tel.: 727 400 310, 601 157 159

FB: Fortmedica Medyczne Centrum Rodzinne

Nr Konta Bankowego:
KONTO BANK MILLENIUM 67 1160 2202 0000 0004 5818 9089