Położna – konsultacje

Położna jest bardzo ważną osobą w życiu kobiety ciężarnej. To ona przyjmuje na świat Twoje dziecko kiedy trafiasz na salę porodową. Położna z Wrocławia jest również edukatorem nie tylko w zakresie ciąży, ale również na każdym etapie życia kobiety: dojrzewania,edukacji seksualnej, ciąży, połogu, przekwitania. Dlatego tak ważne jest Twoje zaufanie wobec POŁOŻNEJ! 

Położna zajmuje się poradnictwem laktacyjnym, w edukacji okołoporodowej fachowo przygotuję Cię do karmienia dziecka. Po porodzie położna może zrobić wizytę laktacyjną.

Położna może wykonywać edukację w szkole rodzenia prywatnie lub możesz podpisać deklaracje na położną w ramach umowy NFZ.

W ramach opieki okołoporodowej już od 21 tygodnia ciąży nasze ciężarne mają możliwość skorzystania ze spotkań z położną. Spotkania odbywają się w kobiecym gronie, panuje kameralna atmosfera i każdej z Pań poświęcona jest odpowiednia uwaga.

Spotkania odbywają się z Położną w poniedziałki w godzinach 9:00-14:00. Ze względu na duże zainteresowanie spotkań z Położną, organizujemy dodatkowe terminy spotkań. Nasze ciężarne są informowane emailem, esemesem, telefonicznie, mogą sprawdzić tematykę zajęć z położną na Facebooku oraz na naszej stronie. 

Poza spotkaniami zawsze możesz porozmawiać ze swoją położną jeżeli masz jakieś wątpliwości lub coś się martwi. Z pewnością Ci pomoże! 


  • Kameralna atmosfera,
  • Zdobycie wiedzy praktycznej oraz teoretycznej w kobiecym gronie,
  • Spotkania z osobami z wielu dziedzin medycznych oraz z firmami oferujących produkty dla dzieci jak i dla przyszłych mam,
  • Opieka wykwalifikowanej położnej,

[/gem_list][/vc_tta_section]

W trakcie spotkań wykonujemy ćwiczenia oddychania torem przeponowy, ćwiczenia przygotowujące do porodu oraz ogólne które poprawiają kondycję.

W czasie spotkań z położną poruszane są tematy od początku ciąży aż pod koniec połogu. Tematy obejmują również opiekę nad noworodkiem jak i karmienie piersią. Częstymi gośćmi spotkań są przedstawiciele firm medycznych oraz lekarze.

Adres:
Przychodnia NFZ
FORTMEDICA
Medyczne Centrum Rodzinne

– ul. Łubinowa 12/3
Wrocław 52-210

Szkoła Rodzenia

– ul. Gajowa 1/3 (boczna Dyrekcyjnej)
Wrocław 50-519

– ul. Łubinowa 12/3
Wrocław 52-210

Przychodnia

tel.: 733 083 330, 733 911 222

Szkoła Rodzenia

Email: rejestracja@fortmedica.pl

tel.: 727 400 310, 601 157 159

FB: Fortmedica Medyczne Centrum Rodzinne

Nr Konta Bankowego:
KONTO BANK MILLENIUM 67 1160 2202 0000 0004 5818 9089