Szkoła Rodzenia

Przygotujemy Cię do aktywnego porodu i opieki nad dzieckiem. Dzięki spotkaniom ze specjalistami oraz innymi rodzicami poczujecie się pewniej w nowej roli Rodzica.
Witamy w Szkole Rodzenia FORTMEDICA

Oferujemy usługi o najwyższym standardzie: medycznym, edukacyjnym i rozwojowym dla Rodziny przez nasze położne. Towarzyszymy w ważnych momentach – podczas ciąży, w trakcie porodu i tuż po urodzeniu dziecka.

Szkoła Rodzenia FORTMEDICA Wrocław jest bardzo dobrą formą przygotowania przyszłych Rodziców przez Nasze położne do porodu oraz czasu po porodzie i opieki nad Maluszkiem. W Szkole Rodzenia położne przygotowują rodziców praktycznie do porodu, a później młode Mamy wspieramy podczas naturalnego karmienia w Poradni Laktacyjnej

Na naszych kursach przyszli rodzice uzyskają niezbędną wiedzę na temat porodu i opieki nad dzieckiem, a dzięki poradom położnej – konsultanta laktacyjnego każda Mama poradzi sobie z problemami towarzyszącymi naturalnemu karmieniu.

Oferowane kursy odbywają się w nowoczesnych klimatyzowanych, doskonale wyposażonych salach zapewniających komfort każdej kobiecie w ciąży, także w przypadku ciąży zagrożonej.

W Szkole Rodzenia we Wrocławiu prowadzimy zajęcia w ciągu tygodnia w różnych terminach które możecie dopasować tak aby było Wam wygodnie w nich uczestniczyć. Dodatkowo prowadzimy weekendową Szkołę Rodzenia, która obejmuje jeden weekend, jest to przyjemna forma dla rodziców którzy nie mają możliwości uczestnictwa w zajęciach w ciągu tygodnia. 

Aby zapisać się do Szkoły Rodzenia we Wrocławiu należy wypełnić formularz dostępny w zakładce do pobrania oraz wysłać skan karty ciąży na adres rejestracja@fortmedica.pl

Zajęcia prowadzimy w Szkole Rodzenia FORTMEDICA – Wrocław,  na ulicy Gajowej 1/3]

Weekendowa szkoła rodzenia – Wrocław,  na ulicy Gajowej 1/3

Aktualny harmonogram zajęć dostępny tutaj.

#
ZAJĘCIA PRAKTYCZNE Z PARTNEREM

Kurs dla par, które chcą razem przeżywać narodziny swojego dziecka. Praktyczne przygotowanie do porodu, połogu oraz karmienia piersią. Przygotowanie do cięcia cesarskiego oraz powrotu do formy po porodzie. Zasady pielęgnacji noworodka.

#
KURS WYPIERANIA (po 38 tygodniu ciąży)

Kurs efektywnego oddychania w trakcie porodu.

#
SPOTKANIE Z POŁOŻNĄ

W poniedziałki w ramach opieki okołoporodowej organizowane są spotkania z położną, na których omawiane są tematy związane z ciążą, połogiem jak i opieką nad noworodkiem. Częstymi gośćmi spotkań są również przedstawiciele firm z produktami skierowanymi do kobiet ciężarnych i karmiących piersią.

#
ĆWICZENIA OD 30 TYGODNIA CIĄŻY

Przygotowanie praktyczne do porodu od 30 tygodnia ciąży. Ćwiczenia w kameralnej atmosferze bez partnerów. Obowiązuje wcześniejszy zapis.

.

#
TERMINY KURSÓW

Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca – to miłość macierzyńska.

Adres:
Przychodnia NFZ
FORTMEDICA
Medyczne Centrum Rodzinne

– ul. Łubinowa 12/3
Wrocław 52-210

Szkoła Rodzenia

– ul. Gajowa 1/3 (boczna Dyrekcyjnej)
Wrocław 50-519

– ul. Łubinowa 12/3
Wrocław 52-210

Przychodnia

tel.: 733 083 330, 733 911 222

Szkoła Rodzenia

Email: rejestracja@fortmedica.pl

tel.: 727 400 310, 601 157 159

FB: Fortmedica Medyczne Centrum Rodzinne

Nr Konta Bankowego:
KONTO 26195000012011228960000002